Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  326,00 zł , zmiana od tamtej pory: -8,90%

Re: Kiedyś tu 50 zł to była abstrakcja więc 400 zł mit a może realność.

Zgłoś do moderatora
Zgadza sie. CyberPunk bedzie mial wielki debiut w USA, bo tam jest kultowy od wielu lat. Oryginalnym kreatorem Cyberpunka jest Mike Pondsmith i jest to do dzis wielce szanowana postac w swiecie gamingu. Mam wielu znajomych w USA i Cyberpunk to jest cos co juz maja w preorderach, jest to dla nich oczywisty zakup, na ktory z reszta czekali. Gra bedzie wydarzeniem popkulturowym na swiecie. Ponadto spektrum wiekowe ludzi zainteresowanych gra jest niespotykane jak na rynek gier.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 3,20% 297,00 2020-04-03 17:04:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.