Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,73 zł , zmiana od tamtej pory: -0,55%

Re: kiedy UPADŁOŚĆ tej WYDMUSZKI ?

Zgłoś do moderatora
chyba kurs pomału zacznie odjeżdzać,przypominam że
Re: Czytajcie raport z 06.09.2017.r Autor: ~Termo [77.119.130.*]2017-09-26 12:22 O jak poczytaliscie Koniec września wizyta w zakładzie kontrahenta i urzędników państwowych z kraju kontrahenta spotkanie i przedstawicielami ambasady Holandii z wydziału handlowego. Koniec października pokaż we Włoszech. Kto nie czytał raportu z 06.09.2017 niech poczyta Niektórzy już wiedzą o co chodzi..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERMO2PWR -0,82% 0,73 2020-09-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.