Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,54 zł , zmiana od tamtej pory: -9,87%

Re: Kiedy pęknie 4zł ?

Zgłoś do moderatora
Spadło z 3,90 pln, bo take są odwieczne prawa przyrody. Że nawet w silnym trendzie wzrostwym ,czasami troche spadnie. Jak spadało, nie pisałem, ze będzie po 50 groszy, a jak rośnie nie piszę, że będzie po 10 pln. Z każdego kolejnego raportu widać, ze spółka dobrze zarabia, zarząd prowadzi sprawna i uczciwą komunikacje, zawsze mówi jak jest, bez hurra optymizmu. Spółka bardzo dobrze przechodzi transformację, ma mnóstwo kasy, przejęła dobrą, perspektywiczną spółkę. Oczywiście straciła sporo kasy w Rosji, ale embargo na ruski węgiel wymusi inwestycje na rodzimym rynku górniczym. Więc te 4 pln na pewno pęknie, zresztą wystarczy spojrzeć na wykres, jest silny długoterinowy trend wzrotowy. Kolejny szczyt przebije poprzedni. Tu nie będzie fajerwerków, ale stabliny wzrost kursu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRENEVIA -0,31% 3,19 2024-02-28 14:01:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.