Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: -35,38%

Re: Kiedy odwieszą?

Zgłoś do moderatora
I a co do tego że oszukuje ludzi, skąd Ci się to wzięło to nie wiem, chyba każdy kto ma inne zdanie od ciebie oszukuje ludzi. , nawet nie zadałeś sobie trudu żeby prześledzić moje wpisy ale już masz zdanie na mój temat, śmiem wątpić czy w ogóle analizowałeś sytuację horeca, sfinks.

Pewnie straciłeś i teraz żal, pytanie co Cię tu skierowało skoro to taka spółka na której się traci.
O serwuje to co jakiś czas, ludzie nie mający pojęcia o gpw wchodzą tracą zimna krew i kasę a potem gorzkie żale. Nikt na GPW nikogo na siłę nie zaciąga. Sam traciłem wiele razy ale wiedziałem co robię i tylko do siebie miał żal

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFINKS -2,33% 0,42 2021-09-24 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.