Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: -38,15%

Re: Kiedy odwieszą?

Zgłoś do moderatora
Nikt z myślących i mających trochę empati dla pokrzywdzonych tu bez powodu nie siedzi. "Ta" ty się opamiętaj z tym oszukiwaniem i okłamywaniem ludzi. Doskonale wiesz, że cynik Cacek okrada i finansowi niszczy dziesiątki ludzi miesięcznie. Ostrzeganie przed tym typem to elementarna zasada przyzwoitości.Pewnie to obce słowo dla "Ta". Cała ta spółka to forma oscylatora gospodarczego. Każdy absolutnie każdy kto kiedykolwiek miał z nimi do czynienia to potwierdzi. W tym ponad setka podmiotów z nieaktywnego układu. Milczenie i obojętmość to zwykle tchórzostwo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFINKS -0,74% 0,40 2021-09-16 11:05:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.