Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,54 zł , zmiana od tamtej pory: -24,77%

Re: Kiedy nowe akcje w obrocie?Odpowiedź Softblue na FB

Zgłoś do moderatora
A ja myślę, że wasz pudel kłamie i nawet nie wpadł jeszcze na pomysł by je zgłosić do obrotu... On pragnie pognębic swój ukochany akcjonariat i ma wywalone co oni chcą. Woli ich mieć przy sobie na wypadek gdyby zrobił kolejną emisję. Bo w innym przypadku akcjonariat mu zwieje i komu ta emisja byłaby? A tak może się jeszcze przydadzą i kasiochę mu jeszcze dadzą? Chyba tak jest? Hę?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE -7,74% 0,41 2021-10-19 17:03:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.