Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: kiedy kara dla Paluchowskiego?

Zgłoś do moderatora
niewątpliwie szanowny pan Paluchowski powinien złożyć obszerne wyjaśnienia na temat wyników swojej działalności, gdzie zarządzane spółki znacząco pogarszają swoją sytuację.

A przypadek HAWE jest absurdalny, branża i spółka, bardzo perspektywiczna, niezwykle zyskowna, pod rządami szanownego pana prezesa przynosi straty a akcjonariusze pozbawieni są swojej własności - to jest skandal, gdzie kodeks karny powinien być zastosowany z urzędu i egzekwowany przez pierwszego prokuratora realizacją o godz. 6 rano!!!

To jest niebywały skandal a cisza tylko rozzuchwala szanownego pana prezesa i jego chlebodawcę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.