Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,60 zł , zmiana od tamtej pory: -74,92%

Re: Kiedy debiuty Genxone i Drago?

Zgłoś do moderatora
Dzięki wielkie za odpwiedz i rozjaśnienie sytuacji. Sam mam akcje INC i długo czaiłem się na Carpathie (jak już pisałem wcześniej nie kupiłem po 4.6 i pociąg mi odjechał). Teraz szukam alternatywy która z dużym prawdopodbienstem pozwoli mi zarobić,stad pojawił się temat Bitevil.

Pzdr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA 5,33% 3,16 2022-05-20 15:39:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.