Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,60 zł , zmiana od tamtej pory: -72,22%

Re: Kiedy debiuty Genxone i Drago?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-07-09 o godz. 18:30 ~Lisek napisał(a):
> Widzę, zee jesteś dobrze zorientowany. Czy wiesz może czy INC bądź Carpathia weszli/wchodzą do Bitevil? Niby chodzą takie plotki...

Pisałem o tym, powtórzę: Carpathia na początku roku informowała, że kupiła 50 tys. akcji BitEvil. I że nawiązują szerszą współpracę.
Potem BitEvil informował, że jest inwestor zainteresowany objęciem 800 tys. akcji z nowej emisji po 50 groszy.
Potem było info, że inwestor te 800 tys. akcji po 50 gr objął.

Moim zdaniem to Carpathia. Choć koledzy z forum INC są przekonani, że to właśnie INC kupił te akcje. Myślą tak, bo do RN Bitevil wszedł analityk z INC.

Sęk w tym, że Carpathia - poza prezesami z INC ma - korzysta - z pracy tego samego zespołu ludzi co INC. Tylko - w moim przekonaniu - zajmuje się Carpathia tym, na czym w jakiejś perspektywie najwięcej można zarobić.
Na wątku INC niektórzy chyba podejrzewają mnie, że nie sprzyjam INC. Nieprawda - mam od dawna akcje i NC i Carpathii i od początku nie kryłem, że szanse na większe wzzrosty ma Carpathia. A INC też warto mieć, bo tam rynek główny, więksi inwestorzy, większa płynność.

A o tym, czy to Carpathia kupiła akcje BitEvil, czy INC, czy jeszcze ktoś inny dowiemy się jak sąd zarejestruje nową emisję BitEvil

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA 10,76% 3,50 2022-05-25 15:22:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.