Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,50 zł , zmiana od tamtej pory: -72,80%

Re: Kiedy debiuty Genxone i Drago?

Zgłoś do moderatora
Leo, tu na Carpathii i INC mogą być jakieś korekty. ale każdy, kto się zastanowi nad najbliższą przyszłością:

1. debiut SkinWallet
2.debiut GenXone
3. debiut Drago
4. debiuty President Studio,

 Detalion Games

Play2Chill

PunchPunkGames

Bored Games

Hydra Games

musi przyznać, że wygląda to bardzo obiecująco.

A jeszcze GenXone - tu będzie prawdziwe podlożenie ognia - razem z Ciszewskim w akcjonariacie.

Może cos spadnie jutro czy w przyszłym tygodniu, ale odrobi szybko z nawiązką.

Ja tylko się dziwię osobom, które tak chętnie i z przekonaniem inwestują w INC, a pomijają Carpathię. Sam trzymam akcje INC - ze względu na płynność, choć dziś to i Carpathia ma obroty ok - ale jednak widać , że najwazniejsze konfitury jednak w Carpathii. A INC ma dużo, ale jednak tylko 1/3 akcji Carpathii.

Swoją drogą, ciekawe, kto naprawdę trzyma akcje Carpathii - zwłaszcza te dopuszczone do obrotu na rynku rumuńskim.... Czy przypadkiem nie jest tak, że posiadaczami jest grono dobrze zorientowanych osób powiązanych z INC i Carpathią.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -2,86% 3,40 2022-05-27 09:31:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.