Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,60 zł , zmiana od tamtej pory: -73,02%

Re: Kiedy debiuty Genxone i Drago?

Zgłoś do moderatora
Leo, Drago to dopiero w sierpniu kolejną emisję na Crowd organizuje (oczywiście Carpathia dokupi akcji- bez kolejki)
GenXone - dematerializacja - blisko, ale jeszcze trochę.

Tu mamy konkret. I myslę, że ten debiut nas nie zawiedzie. W dobie sząłu gamingowego spółka która umozliwia handel dobrami cyfrowymi dla graczy.....

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Skinwallet-liczy-na-debiut-na-NewConnect-na-przelomie-lipca-i-sierpnia-7922180.html

Carpathia ma SkinWallet w portfelu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -2,86% 3,40 2022-05-27 09:31:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.