Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,61 zł , zmiana od tamtej pory: -69,84%

Re: Kiedy akcje na kontach zło.dzieje????

Zgłoś do moderatora
Nie ma co liczyć na te akcje.
Coś takiego jak dogodny moment dla wszystkich akcjonariuszy nie istnieje ponieważ jakby dopuścili te akcje
do obrotu to kurs poleci masakrycznie w dół.
Zauważ, że seria G to 80% wszystkich akcji.
A jak będą większe przychody to kurs będzie większy więc już w ogóle nie będzie się opłacało im wprowadzić tych akcji na rynek.
Wg mnie jedyna opcja to zmiana w ustawach GPW aby był obowiązek wprowadzenia emisji w konkretnym czasie.
To jedyna droga.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMASS -6,84% 0,19 2022-12-07 17:04:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.