Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,61 zł , zmiana od tamtej pory: -69,59%

Re: Kiedy akcje na kontach zło.dzieje????

Zgłoś do moderatora
Dobry wieczór,

Zawsze może Pan iść do sądu jak czuje się Pan oszukany. Nigdzie się nie zobowiazywaliśmy kiedy te akcje wejdą. Panstwo sie zobowiazali objąc akcje i je opłacić i tyle. Teraz naszą rola jest żeby je wprowadzić w dogodnym dla wszystkich akcjoanriuszy momencie.

Będą wyższe przychody to i nowe akcje bedą , teraz nie ma sensu ich wpuszczać w rynek przy takim sentymencie.

pozdrawiam
Prezes Biomass Energy Project

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMASS -6,84% 0,19 2022-12-07 17:04:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.