Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  91,70 zł , zmiana od tamtej pory: -35,22%

Re: Kazde info o lock down to góra

Zgłoś do moderatora
Dokładnie. Trend na allegro wygląda jak rozpędzony pociąg. Inwestorzy traktują spółkę ecommerce jak bezpieczna przystań. No chyba że pandemia szybko i całkowicie ustapi. Ale czy ktoś w to jeszcze wierzy? Nie twierdzę, że kurs będzie rósł do nieba, ale z trendem się nie walczy, bo na giełdzie to rownoznaczone z samobójstwem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALLEGRO -1,08% 59,40 2021-06-21 17:02:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.