Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,81 zł , zmiana od tamtej pory: 66,67%

Re: Kapitały własne 720 mln ..

Zgłoś do moderatora
Szybki bełkot przed nocną polucją ?Vincencie leszczyku, koniku, wielbladziku wznawiamy obserwację OBIEKTU i dziękuję za wygranych zakład ( bełkot zwrotny ptzedpolucyjny do północy kurs 1:4)

Poczytaj o kapitale własnym i pomyśl, koniku wielbłądziku: co Pan Prezes sugerował ( to znaczy leszczyku, koniku dobry człowieku, miał na myśli gdy rzucił w eter swoją wizję przyszłości)

Pa, pa ( nie siedź w sławojce: wyjdz i spodnie w górę !)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -0,74% 1,35 2021-09-22 10:16:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.