Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,77 zł , zmiana od tamtej pory: 78,39%

Re: Kapitały własne 720 mln ..

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-04-27 o godz. 11:11 rafcyk napisał(a):
> Na koniec 2020 i 750 mln na koniec pierwszego kwartału a kapitalizacja 140 mln
> >
> > Tyle to będzie gotówki na koniec drugiego kwartału bo sprzedaż Białorusi w kwietniu zaksięgowana :P
> >
> > Dalej nie brakuje desperatów potrzebujących kasy na browara i niepełnosprawnych ekonomicznie :P
> >
> > Zapomniałbym WK 3,79 zł na akcje

to już jutro po publikacji wyników będzie historia , dobrze jeśli wk 1,79zostanie wszystko powyżej to meeeega bonus i powód do powrotu na spółkę bo przejęcie tu być po prostu musi , Lechu nie wytrzyma 3ciej kadencji PiSu a to całkiem realne wciąż zagrożenie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 2,54% 1,37 2021-09-21 12:42:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.