Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,75 zł , zmiana od tamtej pory: 89,88%

Re: Kapitały własne 720 mln ..

Zgłoś do moderatora
jak dotknie to chwilowo. będzie to dobry moment na zakup.

czy gtn jest jakos mocno powiazany z gnb ? raptem ma kilka procent... upadek Idea banku zniósł kurs o 10 gr :) paradoksalnie upadek gnb sprwiłbym ze gtn po chwili by wzrósł ale no mi tez to nie na reke bo gnb posiadam. przy okazji w gnb nie ma zapisów abuzywnych itd.

pozdrawiam

pamietajcie im dłużej zwłała tym mocniejsze wybicie. a kapitał na rynku płynie od niecierpliwych do cierplliwych..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -1,66% 1,43 2021-09-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.