Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,75 zł , zmiana od tamtej pory: 84,02%

Re: Kapitały własne 720 mln ..

Zgłoś do moderatora
Panowie, rozumiem wasz entuzjazm, ale 29 kwietnia - za dwa dni będzie wyrok TSUE w sprawie pytań prejudycjalnych i generalnie może być pozamiatane . BTW nie życzę wam tego, ale jedno z pytań może pogrążyć kilka banków (a dotyczy wynagrodzenia banków od udostępnionego kapitału) - wiem, że GTN nie jest bankiem, ale jest silnie związany z GNB, więc porażka na tamtym walorze może mieś swoje konsekwencje również tutaj. Tak jak napisałem, nie życzę Wam tego, bo mnie również to dotknie (chociaż nie posiadam akcji banków frankowych).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -1,14% 1,38 2021-09-23 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.