Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,20 zł , zmiana od tamtej pory: 298,91%

Re: kapitalizacja naszej firmy

Zgłoś do moderatora
O rany. A czemu kolega kapitan nemo jest taki nadpobudliwy, żeby nie powiedzieć agresywny, nie można powiedzieć tego normalnie?
Wpis był "z jajem", bo miałem dobry humor, ale najwyraźniej kolega nie załapał.
1/. Tak, JSW też ma c/z 1, ale jak koniunktura się odwróci, np. za rok to przy tym zatrudnieniu będzie miała -1.
2/. Nasza firma jest o połowę tańsza niż kilka lat temu, a "trochę" się w międzyczasie rozwinęła. Osobiście uważam, że jest aktualnie absurdalnie tania, dlatego ciągle ją kupuję - nie mogę się powstrzymać (dla kolegi kapitana - to żart).
3/.Nie pisałem, że wypłacą dywidendę w wysokości kursu, tylko użyłem trybu przypuszczającego, czy tam warunkowego - to też był żart. W kwestii dywidendy, uważam, że nie powinni wypłacać aktualnie w ogóle. Czekam sobie spokojnie na urealnienie wyceny i dobijam do 1% akcjonariatu.
4/.Ktoś zbija cenę z ukrytego, ale nie chce stracić za dużo akcji. Jak popyt jest konkretny, to ucieka... Ściągniemy wspólnymi siłami z rynku jeszcze 50 - 100 tyś. szt. i się akcje skończą. Wtedy się zacznie.
5/. Jeszcze jedno. Duża część akcjonariuszy jest tak zniechęcona i dobita, że odda jak tylko odrobi albo zmniejszy stratę i na to liczy ten, który teraz zbija kurs.
pozdrawiam, cierpliwości
jak akcje będą po 1 zł/szt, jak pisze kapitan nemo, to mu obiecuje, że sam kupie resztę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HMINWEST -3,42% 36,70 2024-02-22 16:47:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.