Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,20 zł , zmiana od tamtej pory: 317,39%

Re: kapitalizacja naszej firmy

Zgłoś do moderatora
Widzę mało się znasz na giełdzie, a szczególnie na trendach i ich przewidywaniu. Stopy spadną szybciej niż myślisz, a jak nie to wejdą rozwiązania stymulujące rynek mieszkaniowy. Ogromne to określenie w stosunku do aktualnych obrotów, a w sprawozdaniu jest zysk jednostkowy, nie skonsolidowany stąd różnica. Ale spółki zależne mogą wypłacić dywidendę do HM Inwest, a ta potem z kapitałem zapasowym zrobi co zechce i w każdej chwili może kapitał zapasowy wypłacić. Projekt uchwał nie oznacza wyniku głosowania, najważniejsze, że nie idzie na pokrycie strat z lat ubiegłych bo jej nie ma. Ale naganiaj dalej na 1 zł pewnie za to ci płacą

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HMINWEST -0,26% 38,40 2024-03-01 16:34:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.