Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,20 zł , zmiana od tamtej pory: 305,43%

Re: kapitalizacja naszej firmy

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-09-10 o godz. 12:48 ~anowy napisał(a):
> Trwa zaniżanie w celu skupu ogromnych ilości akcji wartych co najmniej 5 razy więcej. Sprawdziłem sobie tą spółkę i kupiłem tanio 20tys. szt., bo po co ładować w nową furę bo tu wymnożenie będzie konkretne, a to lubię. Nie musi być od razu, bo klimat dla deweloperki nie zmieni się w kwartał czy dwa, ale będzie. Do tego bardzo perspektywiczne prefabrykaty, które za chwilę dostaną osłonę jako biznes energochłonny.

,,skup ogromnych ilosci akcji,, z ff 23%
ja cie krece,skad ty czlowiecze sie wyklules???:D:D:D

tu sie liczy tu i teraz a nie deweloperki za kilkannascie kwartalow.
stóp 0 % długo nie zobaczysz,przez lata.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HMINWEST 1,63% 37,30 2024-02-23 16:19:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.