Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,96 zł , zmiana od tamtej pory: -0,51%

Re: kapitalizacja CORMAY = kaptalizacja ORPHEE

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-09-26 o godz. 11:00 ~zyx napisał(a):
> Kapitalizacja ORPHEE i jej właściciela CORMAY są sobie równe. Wybaczcie, ale czegoś tu nie rozumiem.

Ehh, na forum Cormay też tego nie rozumiałeś... Czego konkretnie nie rozumiesz? Że wszystkie akcje Cormay i wszystkie akcje Orphee są warte tyle samo? Porównałeś chociaż obie spółki? Akcjonariat, FF, wartość obrotów na akcjach z ostatniego roku? Fakt, że od dłuższego czasu praktycznie nikt nie handlował akcjami Orphee też ci nic nie mówi? Cena Orphee zatrzymała się na pewnym poziomie (a nawet urosła przez ostatni skup akcji) a akcjami Cormay obracają tacy ludzie jak ty... Nie bardzo rozumieją co się dzieje, ale cieszą się ze spadków i czekają na 40 gr...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORPHEE -1,52% 1,95 2019-11-15 16:45:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.