Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,80 zł , zmiana od tamtej pory: -53,53%

Re: Kapitalizacja 70 mil a zyski jak warzywniaku!!

Zgłoś do moderatora
Widać, że chcesz tanio kupić, ale nie masz szans. Jak tylko panikarze będą zrzucać ja łapię, ale widzę, że ktoś też podbiera. Fajnie jakbym zdążył przed tym infem. Wszystkie moje rekomendacje się sprawdziły. Dzisiaj tylko przysnąłem i nie zdążyłem zlecenia na 2.31 na Varsie walnąć eh. Kto zrobił to co podałem to ma teraz + 15% w 3 dni (w przeliczeniu że wszedł we wszystkie spółki które poleciłem). Trzeba było korzystać, dziś były minima. Kolejne zobaczysz pewnie dopiero po gamescomie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CHERRY -6,37% 25,00 2019-11-18 15:17:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.