Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,10 zł , zmiana od tamtej pory: -21,22%

Re: Kapitalizacja 57 mln a 100 mln w kasie

Zgłoś do moderatora
Cierpliwości właśnie,.. ja kupiłem 8miesięcy temu IPO dzisiaj mam na nim 12tys zysku,,,, a czym dłużej poczekam tym wyżej urośnie,,,albo CIG tam kupione za 2,55 pół roku temu i nadal trzymam bo najlepsze premiery przed nami,...Więc jak Pan powyżej Cierpliwości,..A jak jakaś spółka spada i widze to na każdej spółce, wtedy tyle Troli spadkowych z jaskini wypełza aż niemożliwe, a potem nagle znikają, nawet jak 99% forum pisze ze spółka (dno,nuda,beznadzieja ,nic tu tylko spadki itd.) to trzeba słuchać siebie , ja tak robie i wartość portfela w ciągu 5,6lat ze 250tys na 370tys obecnie z zyskami na 24 spółkach:) pzdr Bobi:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA -1,22% 3,23 2024-03-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.