Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,30 zł , zmiana od tamtej pory: 3,68%

Re: Kapitał idzie do USA

Zgłoś do moderatora
Już dzisiaj nic nie ugram, ale dzień i tak udany. Na "miedziaku" miałem nosa, zresztą on i tak chodzi pod miedź. Szkoda, że przegapiłem spadek na kontraktach z 91 na 90.
Na PZU chyba zanosi się na kiszenie tym rzem w korytarzu 38,x - 39,x czyli zakres ruchów maks 2,5% ale pograć też się da.
W USA jak widać "żre" dalej :)

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PZU -2,96% 39,71 2018-11-16 17:04:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl