Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: KANIA: Uprawomocnienie się postanowienia o ogłoszeniu upadłości

Zgłoś do moderatora
Syndyk masy upadłości Spółki Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w upadłości [Emitent, Spółka] informuje, że w dniu 28 października 2020 r. Spółka zawarła z CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku umowę sprzedaży Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa Emitenta, obejmującej wskazane w umowie:

- nieruchomości gruntowe stanowiące funkcjonujący zakład przetwórstwa mięsa położony w Goczałkowicach - Zdroju przy ulicy Uzdrowiskowej 4C i D, wraz z nieruchomościami nieoperacyjnymi,
- nieruchomości gruntowe stanowiące funkcjonujący zakład przetwórstwa mięsa położony w Pszczynie przy ulicy Korczaka 5, wraz z oczyszczalnią ścieków i sklepem firmowym,
- nieruchomości stanowiące funkcjonujący zakład przetwórstwa mięsa położony w Ćwiklicach przy ulicy Spokojnej 48,
- prawa wynikające z umowy leasingu operacyjnego nieruchomości stanowiącej teren zakładu rozbioru i przetwórstwa mięsa położonej w Mokrsku, wraz z oczyszczalnią ścieków,
- inwestycje, ruchomości, nakłady trwałe i ruchome środki trwałe dotyczące ww. nieruchomości,
- wartości niematerialne i prawne,
- prawa wynikające z umów dzierżawy, najmu oraz innych umów, jak również decyzji i pozwoleń możliwych do przeniesienia na kupującego, związanych ze Zorganizowaną Częścią Przedsiębiorstwa.

W skład Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa nie wchodzą zobowiązania, wierzytelności, wierzytelności z rachunków bankowych oraz księgi, rachunki i dokumentacja księgowa Emitenta.

Cena sprzedaży Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa Spółki wyniosła 100.000.000,00 zł (sto milionów złotych) netto i została zapłacona przed zawarciem umowy sprzedaży.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/KANIA-Sprzedaz-Zorganizowanej-Czesci-Przedsiebiorstwa-7990309.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KANIA 30,86% 0,11 2019-10-01 15:29:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.