Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Kania musi w I4.0 i o tym wiedzial

Zgłoś do moderatora
Konflikt interesow a w zasadzie walka klas( i koterii) jest immanentna cecha ekonomii lebertarianskiej jakze holubionej przez prezesa PiS. Ci co przejeli pakiecik na kuniec moga miec tego swiadomosc i jakis pomysl. Pytanie czy jest z kim rozmawiac? Ze strusiem ciezko. Pojawil sie tam w wywiadze sygnal o pewnej ciekawej kancelarii prawnej. Wydaje sie to byc dobry partner do prowadzenia rozmow i negicjacji. Choc z drugiej strony dkaczego nie bylo wsparcia profesjonalnego doradcy od restrukturyzacji? Brak wiedzy? Czy premedytacja?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KANIA 30,86% 0,11 2019-10-01 15:29:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.