Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Kania musi w I4.0 i o tym wiedzial

Zgłoś do moderatora
Technologia 4.0, blockchain, inteligentne systemy zarzadzania sluza do usprawniania systemow i upraszczania procesow a nie odwrotnie. W firmie Kania SA panowal system BLUR od mglawica, zamglenie ktory moze byc akceptowalny w start upach na pierwszym, dynamicznym etapie rozwoju, a nie w takim przedsiebiorstwie jak ZMHK. System finansowo ksiegowy tej dirmy to porazka, raporty wykazuja wieloletnie zaniedbania i przeklamania. To jeden wielki chaos. Wielu tutaj uwaza HK za cwaniaka a ja wam mowie ze to niedouczony sredniak, czarodziej ale bez charyzmy. Szansa byl tu Cedrob i tylko dlatego kupilem troche tego waloru, ktory po resyrukturyzacji mozna bylo ladnie sprzedac. Rzecz w tym ze zarzadca nie udzwignal tego balaganu, nie bylo tez partnera ktoey by go sprawdzal i prowadzil. Sam Kania uciekl, bo problemy przerosly jego kompetencje intelektualne i emocjonalne. To slabiak jest. 4.0 jest dla inteligentnych ludzi nie dla patafianow. On jest dobry do PR u, Marketingu, reprezentacji. Moze prosic do tanca starsze panie na statkach wycieczkowych...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KANIA 30,86% 0,11 2019-10-01 15:29:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.