Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,40 zł , zmiana od tamtej pory: -20,75%

Re: Już się zleciało kupę naganiaczy co dziś i wczoraj kupili

Zgłoś do moderatora
Jak było pierwsze info, że Sat wchodzi przez Easy, to podobnie podpompowali, więc więcej niż pewne, że teraz będzie kolejny zjazd, przez następny miesiąc, aż przestaną karmić ludzi tymi przygotowaniami wejścia. Spółka teraz na kolejne kółko, więc można się znowu ustawić na 18-20.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL -2,10% 23,30 2021-10-15 10:43:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.