Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,56 zł , zmiana od tamtej pory: -48,63%

Re: Już niedługo.... [streszczenie sytuacji na BML]

Zgłoś do moderatora
Po pierwsze straciłeś te 100 tyś ale z gry eurobiznes.
Po drugie cena akcji nie spada codziennie bo trzyma się twardo przy 10 zł .
Po trzecie roszady w zarządzie dają dużo do myślenia a Pan Swiniarski zajmował się między innymi wdrażaniem nowych produktów na rynek i to jest na duży plus.
Po czwarte nowa fabryka będzie szybciej niż jak piszesz 3/4 lata.
Po piąte będzie zwiększenie w dużym stopniu produkcji bcg o onco bcg.
Po szóste są nowe kontrakty i będzie ich jeszcze więcej.
Więc przestań pisać głupoty a żal wylewaj gdzie indziej bo najlepiej jest obwiniać spółkę za swoje błędy i głupotę.
Jak w coś inwestujesz to poczytaj trochę analizuj dowiedź się czym dana spółka się zajmuje i za jaki czas możesz zarobić pieniążki a badania nad takim lekiem nie trwają miesiąc lub dwa i wszystko musi być czarno na białym.
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB -26,17% 4,91 2021-11-29 17:03:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.