Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,71 zł , zmiana od tamtej pory: -50,88%

Re: Już niedługo.... [streszczenie sytuacji na BML]

Zgłoś do moderatora
kłamczuszku, lek zrobili chwilę po tym jak otrzymali osocze - jeśli nie rozróżniasz dwóch podstawowych spraw - wytworzenia/otrzymania substancji (co wykonał BML) od jej testowania (co robi prof. Tomasiewicz) to masz problem. Oczywiście jesteś perfidnym oszustem dlatego, będziesz szedł w zaparte że jest inaczej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB -2,65% 4,77 2021-12-07 17:04:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.