Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,78 zł , zmiana od tamtej pory: -54,50%

Re: Już niedługo.... [streszczenie sytuacji na BML]

Zgłoś do moderatora
Ares i wszystko jasne.... straciłeś i teraz obrzucasz błotem spółkę ... :)
" Biznesmen " pełną parą z Ciebie :)
Skoro nie umiesz inwestować i nie umiesz się pogodzić z porażką to po co te głupie wywody... ?
Ze złości chcesz innych zniechęcić czy jak ?
Każdy jest dorosły i wchodząc na giełdę powinien zdawać sobie sprawę z tego, że to duże ryzyko czasami i może zarówno zarobić jak i stracić.
Myślisz sobie, że to wszystko jest takie proste.... ogłoszą, że mają lek i już będzie dostępny ?
Po pierwsze takie procedury trwają... a po drugie są jeszcze inne zapewne problemy typu układy i dopuszczenia lub nie mimo, iż coś już jest.... ale tego większość z nas tak na prawdę do końca nie wie o co chodzi dokładnie .. i jedynie co nam pozostaje to albo czekać na info i kupić albo kupić i uważnie śledzić co dalej .... mając w tym przypadku świadomość poniesionego ryzyka..
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB -4,91% 4,45 2021-12-01 17:00:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.