Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: 88,03%

Re: Już niedługo będzie 01CYBATON

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-02-02 o godz. 19:36 ~LAURE napisał(a):
> Już niedługo będzie 01CYBATON
> Zgłoś do moderatora
> Dotacje Unijne w 2020 na wszystkie kursy/szkolenia. Wszyscy się szkolą i inwestują w siebie ... wzrost jest nieunikniony
>
> Ps. od tego wpisu kurs poszedł do góry o ponad 130%,
> jak zachowają się notowania akcji emitenta przez najbliższy tydzień, czy też wzroście o 130%, czy wręcz przeciwnie spadnie o 130%?.
Pora na wzrosty.
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES 0,00% 0,11 2021-06-18 15:19:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.