Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,41 zł , zmiana od tamtej pory: 6,61%

Re: Już chyba czas na mijankę kursu z Eneą ? :)

Zgłoś do moderatora
Jeszcze 12 sesji i zarzad podejmie decyzje o razaco niskiej cenie zakupu przez Omajtka. Zeby nie narazac sie na pozwy o dzialaniu na szkode spolki powinni przedstawic ( po 2 miesiacach chyba to juz moga miec policzone ) jaka jest godziwa cena za akcje spolki, ktora kumuluje gotowke i ma sporo w kieszeni po ostatnich nie dywidendowych latach. Prad drozeje, kazdy korzysta wiecej, wiec i prognozy powinny byc dobre. Powodzenia dla trzymajacych. A tak przy okazji to czy kazdy z inwestorow indywidualnych moze wytoczyc proces za dzialanie na szkode spolki ? Czy to jest proces karny czy cywilny ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,25% 7,90 2020-05-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.