Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,32 zł , zmiana od tamtej pory: -30,12%

Re: Jutro Lubawa bedzie gnała to może to też podskoczy

Zgłoś do moderatora
Pomyliłem się prezes mówił wtedy że produkują 1,5 miliona w trybie 1 zmianowym, a mają możliwość w razie potrzeby uruchomić 2 zmianę a według mnie to i 3 przy nawale roboty beż dodatkowych inwestycji w infrastrukturę i park maszynowy.wobecnych czasach kluczowe będzie w dużych przetargach czas realizacji,mało która firma ma taki potencjał żeby z dnia na dzień potroić produkcję przy sprzyjającej koniunkturze(gdyby merkator w 1 roku pandemi miał takie możliwości być może byłby dzisiaj w 3 największych producentów w swej branży,nie przewidział takiego scenariusza wybudował 3 fabrykę która będzie działać znowu na marżach minimalnych jak przed pandemia.Prezes protektora to wie i mówi między wierszami że w krótkim czasie podwoja ilość matryc do wtryskarek niby że względu na wojnę obok nadniestrza.Moim zdaniem beż pieczenstwo produkcji to jedno ale podwojenie matryc to podwojenie mocy produkcyjnych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR -7,20% 2,32 2023-02-07 15:11:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.