Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,32 zł , zmiana od tamtej pory: -31,33%

Re: Jutro Lubawa bedzie gnała to może to też podskoczy

Zgłoś do moderatora
W2017r bodajże prezes powied,ial w wywiadzie iż ich moce produkcyjne to 1 milion obuwia rocznie afabrykach poza Polską + 500tys w polsce ( w systemie 2 zmianowym) pozostaje możliwość w razie potrzeby uruchomienie 3 zmianymoce produkcyjne ogromne!!!!!.mowilw tym samym wywiadzie iż protektor jest jednym z największych producentów w Europie ( obuwia specjalistycznego)są narynku od końca lat 40.Bardzo się starała luma przes ostatnie 4 lata żeby ofirmie nie było głośno i żeby wyniki finansowe to odzwierciedlały. Myślę iż ich doświadczenie wieloletnie,kontakty handlowe posiadane patenty i,certyfikaty a także niemiecka abeba rozpoznawalna bardzo dobrze od lat w Niemczech to wartości nie do przecenienia wiedzą otym ci z luma i dlatego próbowali 2 razy nieudanego wezwania.Nowy prezes zlikwidował zapoznienia wprowadził nowe linie obuwia rozszezyl na nowe działy budowlanka logistyka itd. Myślę że sam już obkupić się w papier bo zna potencjał i przyszłość dlatego nie można już kupic większej ilości bez podbicia ceny o kilkadziesiąt procent

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR -0,44% 2,28 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.