Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,32 zł , zmiana od tamtej pory: -31,02%

Re: Jutro Lubawa bedzie gnała to może to też podskoczy

Zgłoś do moderatora
edzikciekawie piszesz ale jak się to ułoży to już inna bajka, zauważylem ze wojas i prt skorekciły się niesamowicie szybko jest to wręcz nienormalne zwłaszcza ze nie obroniła się zadna linia wsparcia co przy takich obrotach powinno byc bastionem ubierających a jednak nc takiego nie miało miejsca, co to moze oznaczać?
dlatego zwrocilem uwagę na Twój wpis poniewaz nie było mnie podczas kovidu na prt i ie wiem jak dokładnie wygladaly nastroje a do wpisow nie chce mi sie wracac totez jestem skłonny zaufac Twoim spostrzezeniom
nie wnikam jaki masz pakiet ja tez mam uwazam niezły osatnio kupiony na korekcie ale ze az tak nisko to nie sadziłem
sa dwie opcje albo tu nie ma po co być
albo szybka korekta potwierdza to co napisałes uwolnienie tych na hakach i zebranie od nich wszystkiego a teraz kontrakty ktore podobno sa juz dla tej spółki kwestią dni i coraz lepsze wyniki i to daje nadzieje na lepsze jutro i jak co roku lepsze wyniki jak przeczytałem mozliwosc produkcji na ok 700 tys obuwia to uzmyslowiłem sobie skale mozliwego zarobku gdyby tu były faktycznie złozone zamówienia
to sa kwoty przewyzszajace dzisiejsza kapitalizacje tej firmy parę razy wiec nie dziw mnie to ze były az dwa wezwania nieudane
czy te akcje beda duzo warte czy to jak ktos juz tu napisal protektorek merkatorek dowiiemy sie nie pózniej niz do 31 maja bo zdaje sie ze wtedy bedzie raport podany a mozliwe info w kazdej chwili sprrzedaz butów nie wymaga koncesji jak na kamizelki lubawy wiec kto wie wszyscy nastawili sie a lubawe a tu taki rodzynek nam czeka na odpal 20-100 za dwa lata czy szybciej zobaczymy!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR 0,88% 2,29 2023-01-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.