Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,32 zł , zmiana od tamtej pory: -26,81%

Re: Jutro Lubawa bedzie gnała to może to też podskoczy

Zgłoś do moderatora
Zbieranie w okolicy 3.1 3.2 .jestem tu z niemałym pakietem z przed kowidu,na maseczkach ulica próbowała wyciągnąć kurs podobnie jak na 4 mass,w okolicach 7 zł fundusze w porozumieniu z stowarzyszeniem nie pozwolili żeby kurs odjechał uwalili,o kupili się teraz wymienili akcjonariat wiszący na hakach obkupiki się nisko (wcześniej próbowali różnych sztuczek z 2 wezwaniami łącznie),nie udało się wtedy teraz zrobili to perfekcyjnie,więc jestem bardzo spokojny.Tugra nie idzie o 500 % w 1 miesiąc, tu gramy o kilka set% stabilnego wzrostu rocznie czego życzę wszystkim akcjonariuszom i prezesowi .Nie jest to rekomendacja sugerująca zakup bądź sprzedaż waloru, tylko moja opinia a jestem na gpw od początku i nie takie rzeczy widziałem.Pozdrawiaw

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR 6,58% 2,43 2023-01-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.