Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,48 zł , zmiana od tamtej pory: 154,55%

Re: Jutro kolejne 5%

Zgłoś do moderatora
Spokojnie , muszą się do końca pozbyć krótkich , wiadomo , że nikt nie ma powyżej 0,5% ale wystarczy że buszują w przedziale 0,4-0,49 , nie muszą informować a zrobić z kursem przy takiej płynności mogą nawet poniżej 30p czy poniżej 2 zet gdyby tylko chcieli .Dla pocieszenia jak sprężyna się zacznie kręcić w drugą stronę to też będą jazdy w tym jazdy bez trzymanki .
Mam nadzieję , że przełomowe będzie niespodziewane obwieszczenie o dopięciu finansowania na kolejne okresy i wtdy powinien zostać ostatecznie pogrzebany trend spadkowy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.