Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,44 zł , zmiana od tamtej pory: -31,99%

Re: Jutro atak na 16zł. może lepiej, ludzie przekonują się do firmy.

Zgłoś do moderatora
Jakbyś wcześniej się najął do pisania o Sim to być wiedział dlaczego tutaj piszę.
I będę sobie pisał tam gdzie mam na to ochotę.

Ktoś powinien choć raz na czas napisać coś dla waszego trollowania na "up" dla równowagi :-)
Choć oczywiście się nie łudzę, że wygram z liczną, opłaconą grupą "zawodowców". A dlaczego w cudzysłowie?
Bo w sumie słabo to robicie - lepiej niż dawniej ale ogólnie słabo. Widać, że brakuje kogoś od strategii - jest tylko masowa taktyka :-)

Ubierajcie, ubierajcie - każdy z czegoś żyć musi, a naiwni, którzy się złapią po prostu wliczą to w koszty giełdowej edukacji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC -1,87% 10,50 2022-06-30 10:03:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.