Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,12 zł , zmiana od tamtej pory: 34,02%

Re: jutro -5 % czy więcej ?? ambasador pogrążył PGE :(((

Zgłoś do moderatora
Tak właśnie partia negocjuje :DDD
Sprawa była do załatwienia za kilka mln € tylko chęci nie było bo przecież co jakiś Czech może chcieć od polskiej spółki SP.
Teraz ta buta i pycha kosztuje 500 tys € dziennie a po wyroku pewnie 1 mln € albo i więcej bo w TSUE już wiedzą, że partia i tak wyroku nie uzna.

Brawo Mateuszek, minister Moskwa przecież od miesiąca czeka na telefon z Czech więc wszystko co mogła strona polska zrobić, jest zrobione. Nie jest potrzebny ambasador który chce rozwiązać problem bo partia ma zupełnie inny plan. Ma być źle a cała wina ma iść na Tuska.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 2,11% 10,88 2022-07-01 17:01:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.