Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,35 zł , zmiana od tamtej pory: -22,39%

Re: Jujubee- ostatni gasi światło.

Zgłoś do moderatora
Nie sądzę.Na giełdzie jest wiele spółek gamingowych,które nie potrafią zrobić solidnej gry.

Oczywiście po "nurku" cene za akcje znów nomen omen zanurkuje,tylko teraz jeszcze niżej niż po Kursku.Ale to nie będze koniec spółki,nikt nie będzie gasił światła,bez przesady.Na giełdzie jest wiele spółek które latami nie mają zysków,a cena ich akcji to kilkadziesiąt czy kilkanaście groszy.

Wesołych i zdrowych Swiąt

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JUJUBEE -2,62% 2,60 2019-10-23 15:17:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.