Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,70 zł , zmiana od tamtej pory: -39,26%

Re: Jujubee na plusie:) brawo:)

Zgłoś do moderatora
A nie można było mieć i oze i juju? I tak nie zdołwać juju sprzedając PKC? Po tych spadkach juju jest aktualnie moją trzecią pozycją i nie dokupię. Dareczkowi też to odradzałem ale on dokupuje. Dziękujcie jemu ze nie spada bardziej. A mi już to Lotto. Jak nie zarobie tu to gdzie indziej. Wtedy może tu wykupię całe juju. Gdy mnie nie stać kupić większy pakiet niż ma stępien to nie widzę sensu dokupwania. Bo przes jak by się zmienił nawet na Dareczka to tu będzie tylko lepiej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JUJUBEE -1,80% 1,64 2022-05-18 12:02:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.