Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,00 zł , zmiana od tamtej pory: -25,14%

Re: JQN: Gdzie jesteś rekinie 64zł?

Zgłoś do moderatora
Weźcie się uspokujcie i odczepcie od JQN. Chłop dużo wnosi dobrego w rozmowy.. A wy tylko się nabijacie z czyjejś niedoli... Taka mamy sytuację że premiery się przeciagają.. kurs spada, a ludzie zmęczeni.. pytanie czy jest realna szansa na odwrót sytuacji ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID -1,07% 27,70 2022-05-26 11:57:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.