Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,12 zł , zmiana od tamtej pory: -10,71%

Re: Jhr chce na Glowny. Nam też coś stanie.

Zgłoś do moderatora
Autor tego tematu siedział tu od 13,czy14 lat.
Kiedyś zamiast digitree kupił Digitala i tak został wierząc, że to nie mógł być przypadek.
Po tylu latach miał dużo akcji i w świetnej cenie.
Stąd euforia:), szcz, że pojawił się January i z 9groszy spółka poszybowala na 2 zl.
Potem znowu dałem jej szansę i... Jak widzisz na NC myślenie życzeniowe jest świetną podstawą pod inwestowanie.
(Ale pamiętam jak wychodziłas z papieru, troszkę po Tobie pojechali, ale nie jakoś tak boleśnie - choć może nie czytałem wszystkiego)
Pozdrawiam
3maj się
Powodzenia w skutecznym inwestowaniu, coś mi mówi, że masz dobrego nowa(tak na podstawie tego co pamiętam z przeszłości)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX -7,41% 1,00 2021-12-09 15:18:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.