Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  240,00 zł , zmiana od tamtej pory: -24,83%

Re: Jezeli komus sie wydaje, ze to " sprzedaj fakty" to sie myli

Zgłoś do moderatora
Może tak, a może nie. Jak dla mnie, jest tu prowadzona gra na zmęczenie. Po dzisiejszym dniu wykruszy się kolejnych paru akcjonariuszy. Nawet chyba w DW nie mają pełnego rozeznania - Gabe wspomniał, że kurs odzwierciedla spore dyskonto wobec konkurencji

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DATAWALK 0,45% 180,40 2022-01-27 17:03:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.