Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,00 zł , zmiana od tamtej pory: -15,50%

Re: Jeszcze nie zaczeli a juz zakoncza, Tylko leszcz zakupi akcji z emis

Zgłoś do moderatora
Tu tu widzisz jakiś skup? Jak dla mnie to widmo nic nie robi i marnuje kasę i czas akcjonariuszy, jeżeli już by mieli dobre gry to jest coś takiego jak umowa notAriadna i nie trzeba czekać na nowe akcje. Druda sprawa to finanse na obecną działalność, widać że to nie wyszło po ich myśli, trzeba było najpierw zebrać grupy a potem kupować spółkę Patro. A tak generują koszty i nic z tego nie ma a czas leci. No i ta sprawa z KNF, to może trwać miesiącami i emisji nie będzie dopóki nie wyprostuja raportu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATYNINW 3,05% 3,38 2021-06-15 12:20:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.