Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,30 zł , zmiana od tamtej pory: -31,75%

Re: Jeszcze jesteśmy nisko, ale miło, że się ruszyło

Zgłoś do moderatora
Nie zdziwi mnie w ogóle jeżeli zysk za przyszłe 12 miesięcy wyniesie 2 PLN/akcja. Patrząc na mnożnik C/Z (NTM) jesteśmy obecnie na poziomie 3,0x. Moim zdaniem 6.0x należy się jak psu buda, a to daje nam wycenę x2 od obecnego poziomu czyli co najmniej 12 PLN.

Odpowiadając na pytanie: Tak, uważam, że jest niedowartościowany, zwłaszcza biorąc pod uwagę realia NC, gdzie trupy są handlowane na wskaźnikach 20-30x.

pozdrawiam,
Krzych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KORBANK 2,38% 4,30 2020-02-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.