Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,77 zł , zmiana od tamtej pory: -10,18%

Re: Jeszcze dzisiaj gorne widly espi na dniach powinno byc

Zgłoś do moderatora
Ja mam pytanie kiedy przestaną grać przeciwko drobnym akcjonariuszom? Czy istnieje plan na wykup akcji za bezcen od drobnych? Kiedy napiszą w raporcie kwartalnym lub rocznym coś nowego a nie tylko kopiuj wklej z poprzedniego gdzie nawet roku nie zmieniają i tylko jedna śpiewka od kilku lat że duża konkurencja i wdrażają system internetowego rozliczenia i już prawie go ukończyli. Po co im tyle gotówki skoro nie umieją na niej zarabiać? Tu oczywiście pytanie po co była emisja rozwadniająca? Czy tylko po to żeby mieli większość? Bo zysków na razie nie widać z adaptacji nowej gotówki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS -0,86% 0,69 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.