Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,30 zł , zmiana od tamtej pory: -16,31%

Re: jestem zawodowym traderem ci co teraz kupuja po 20.20 zl 20.24 zl

Zgłoś do moderatora
Ja was chłopaki nie ogarniam. Jak mnie jakaś spółka nie obchodzi to nie siedzę na jej forach i nie piszę ludziom co za badziew. chyba każdy wie że to spółka wojenna że mogą być klopoty. Dobrze jest wymieniać się sensownymi informacjami, które mają wartość merytoryczna. Gdyby to była spółka produkującą proszki do prania to by mnie nie obchodziła ale to jest spółka która ma coś co jest teraz niezbędne dla świata i jest podstawową potrzebą dlatego tu siedzę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KERNEL -2,36% 16,99 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.